صفحه اصلی آیین نامه اخلاقی

آیین نامه اخلاقی

نوشته پرنس‌جان

“پرنس‌جان” (Princejan) یک شخصیت حقیقیِ مستقل بوده، وابسته به هیچ نهادِ خصوصی، دولتی یا موسسه غیرانتفاعی نیست. نویسنده اما می‌پذیرد هویت خود را برای همیشه ناشناخته باقی بگذارد و این تنها خصوصیت مهم این فضای نوشتاری است.

این فضای رسانه‌ای سعی دارد با رعایت اصول و بر اساس احترام به قوانین جمهوری اسلامی ایران اقدام به تولید محتوا کند. این صفحه اینترنتی از هیچ نهاد یا سازمان “سیاسی” که به سود یا زیان دولت و ملت ایران اقدام به فعالیت می کند خط و ایده نخواهد گرفت و سعی بر رعایت استقلال و انصاف در بیان و گفتار خواهد داشت تا از آن طریق جایی باشد که تا حد امکان در آن درباره پیرامون خودمان و مردم کشورهای دیگر نگاه و تحلیلی عمیق تر صورت گیرد هرچند نوشته‌ها از حقایق پیرامون و تجربیات شخصی خود نویسنده سرچشمه گرفته و لزوما قابل تعمیم نیست.

برای ساختن ایرانی پیشرو، باید برخی از ذهنیت‌های خود را تغییر و حتی چیزهایی که همیشه بدیهی فرض کرده‌ایم را بازنگری یا که تقویت کنیم.‌ پرنس‌جان اعتقاد دارد که “تلاش” برای پیدا کردن پاسخ حتی از خود پاسخ مهمتر است. از این‌رو در خلال همه این نوشته‌ها و گفت‌آوا (پادکست)‌ها ادعا نمی‌شود که پاسخی قطعی برای مسایل یافته شده اما سعی گردیده مسایل از زاویه‌ای دیگر با احترام به همه عقاید و باورها مطرح شود.

فلسفه تولید محتوی در پرنس جان، جایی برای اشتراک دانسته‌ها و یادگیری از طریق به اشتراک گذاشتن تجربه‌ها، دیده‌ها و شنیده‌های نویسنده است. به هنگام مطالعه یا شنیدن گفت‌آواها (پادکست) در برابر آن چه دوست ندارید یا خلاف ذائقه‌ی خود می‌یابید لطفا صبوری به خرج دهید و در صورت نیاز نقد خود را ارسال کنید.

در چارچوب قوانین وبسایت پرنس جان آزادید که نظر خود را ابراز کنید. شما به دو شیوه ارسال نظر کلی درباره وبسایت یا ارسال نظر مختص هر متن می توانید اقدام به این کار کنید. نظرها تنها برای پرنس جان قابل خوانش بوده و توسط دیگر کاربرها خوانده نمی شود. امکان پاسخ‌گویی به همه پیام‌ها وجود نخواهد داشت.

برای استفاده از مطالب پرنس جان باید بالای ۱۸ سال سن داشته و نسبت به مسئولیت های حقوقی و قانونی خود آگاه باشید. نویسنده مسوولیتی نسبت به عضویت و تبعات ناشی از عضویت نوجوانانی که سن خود را بیشتر اعلام می کنند یا بدون اجازه والدین خود از آن استفاده می‌کنند نخواهد داشت.
برای عضویت خبرنامه در وبلاگ پرنس‌جان نیاز به یک آدرس ایمیل معتبر، نام، محل سکونت دارید. پرنس‌جان نهایت تلاش خود را برای مراقبت از اطلاعات شما انجام خواهد داد.

کاربران “مطلقا” نمی‌توانند از محتویات وبلاگ پرنس‌جان برای مقاصد تجاری خود و مقاصدی غیر از آگاه‌سازی، آموزش و کمک به رشد جامعه‌ی مدنی استفاده کنند. در صورت مشاهده چنین استفاده‌ای، استفاده کننده با شکایت قانونی و حقوقی در ایران مواجه خواهد شد.

اگر تصور می‌کنید حقوق ومالکیت معنوی مطلبی منتشر شده بر روی وبسایت پرنس‌جان متعلق به شماست، به صورت مکتوب و با قید تاریخ و محل انتشار آن مطلب ودلیل خود نسبت به نقض حق مولف را همراه با مشخصات کامل خود و امضای الکترونیکتان برای پرنس‌جان بفرستید تا از طریق وکیل حقوقی این وب‌سایت با شما تماس گرفته شود.

بازنشر مطالب این وبلاگ در صورت ذکر دقیق منبع، و انتقال این مطالب به دیگر پلتفرم‌های مجازی با یک بار اجازه مکتوب از پرنس‌جان هیچ منع قانونی ندارد.