صفحه اصلی شرایط عضویت در اینستاگرام پرنس‌جان

شرایط عضویت در اینستاگرام پرنس‌جان

نوشته پشتیبان سایت

با سپاس از همه دوستان و خوانندگان گرامی که برای مطالعه‌ی اینستاگرامِ “پرنس‌جان” درخواست عضویت (Request) ارسال می‌کنند. لطفا به موارد زیر کاملا دقت بفرمایید.

شیوه‌ی متفاوت تولید محتوی در “اینستاگرام پرنس‌جان” رویکردی کاملا متفاوت در پذیرش اعضا را سبب شده است. به سبب خصوصی‌تر بودن محتویِ نوشتاری و تصویری آن، برخلاف وب‌سایت و کانال تلگرامی، اینستاگرام پرنس‌جان از حالت Public خارج شده، و تنها از عضویت تعداد محدودی از خوانندگان گرامی با شرایط خاص استقبال می‌کند. از این رو، در صورتیکه برای عضویت، به هر دلیل، حاضر یا قادر به قبول یا پذیرش “مسیر و شرایط عضویت” نیستید، لطفا از ارسال Request خودداری فرمایید.

علت این سخت‌گیری جلوگیری از عضویت اکانت‌های سایبری، بات‌های اینستاگرامی، اکانت‌های Fake یا باندهای اینستاگرامی است که با عضویت فله‌ای اقدام به report برای سانسور شدن یک محتوی یا از دسترس خارج شدن یک اکانت می‌کنند. همین‌طور جلوگیری از عضویت افرادی است که با ساخت اکانت‌های فیک برای ارسال تبلیغات یا پیام‌های غیراخلاقی به دیگر Followerها به دنبال فرصت هستند. درپایین، شرایط پذیرش عضویتِ دوستان جدید در غالب ۳ حالت (سناریو) قید شده است؛ لطفا از ارسال هرگونه پیام توضیحی پرهیز فرموده و عنایت بفرمایید عبور از یکی از این سه مسیر می‌تواند سبب پذیرش درخواست شما گردد.

 

مسیر اول برای عضویت:

اگر اکانت اینستاگرام شما

  • دارای اسم، فامیل و تصویری واضح باشد.
  • تنها یک اکانت شخصی، و نه تجاری یا آموزشی باشد.
  • همچنین براساس محتوی آن قابل تشخیص باشد که این اکانت به تازگی ساخته نشده است. (چنانچه اکانت شما هیچ محتویی ندارد، لطفا درخواست عضویت ارسال نفرمایید)

 

مسیر دوم برای عضویت:

دوستانی که از گذاشتن عکس شخصی یا نام و فامیل بر روی اکانت اینستاگرام‌شان به دلیل شرایط خاص معذور هستند، مجبور هستند از اکانت‌های گمنام استفاده کنند، و در اینستاگرام‌شان هیچ محتویی اپلود نکرده‌اند، می‌توانند از مسیر دوم اقدام به عضویت فرمایند. یعنی؛

  • معرفی آدرس دو صفحه دیگرشان در شبکه‌های اجتماعی که از لحاظ مشخصات با هم تطابق داشته باشند (مثل لینکداین + فیس‌بوک یا توئیتر+ لینکداین). که به تازگی ساخته نشده باشند.
  • علاوه بر آن، ارسال یک پیام صوتی (تایید هویت صوتی) از طریق اکانت تلگرام خود.

 

مسیر سوم برای عضویت:

چنانچه به هر دلیل از استفاده از نام و فامیل، و قرار دادن عکس خود معذور هستید، پروفایل اینستاگرام شما فعالیت خاصی نداشته، در شبکه‌های اجتماعی دیگر با اسم و فامیل خود عضو نیستید، مسیر سوم ضبط یک ویدئوی حداکثر ۱۰ ثانیه‌ای است که در آن به یک سئوال پاسخ خواهید داد. این فایل می‌بایست از اینستاگرام و تلگرام شما همزمان ارسال ‌گردد.

 

در نهایت، این‌که تاکید می‌کنم محتوای اینستاگرام پرنس‌جان دارای محتویی عجیب، خارق‌العاده یا خاص نیست و این مسیر سخت‌گیرانه برای عضویت تنها به سبب Club style بودن و خصوصی بودن این فضاست که با وب‌سایت پرنس‌جان و کانال تلگرامی رویکردی متفاوت در تولید محتوی و عضوگیری دارد. همین‌طور چشم‌انداز اینستاگرام پرنس‌جان بر افزایش فالوور نیست و به‌عکس، اصرار بر هرچه پایین‌تر نگاه‌داشتن تعداد اعضای این کلاب وجود دارد.

می‌دانم برای عضویت در اینستاگرام مافیای سیسیل هم نیاز به عبور از چنین شرایطی نیست (لبخند)، اما در صورت اطمینان از شیوه‌ی پذیرش و آگاهی از موارد ذکر شده می‌توانید با فشار دادن این دکمه، برای عضویت اقدام کنید.